Türkiye'nin en iyi sağlık internet sitesine hoş geldiniz.

Görev tanımı

  • Tombul Bebek manifestosunu kendine yakın gören doktor, uzaman ve annelerin sitemize fikren katkıda bulunmaları bizleri mutlu etmekte ve beslemektedir.
  • Daimi site yazarı olmak, ana sayfa da ismen bulunmak ve tombul bebek ekibine katılmak isteyenlerin ise ayda en az bir adet akıcı, özgün ve özenli yazı üretmesi beklenir.
  • Tombul Bebek bağımsız yayın yapan bir internet portalıdır. Kadrosu gönüllülük prensibiyle çalışmaktadır. Yazar ve uzmanları, en az bir kez siteye ilan karşılığı destek vermeyi kabul ve taahhüt eder.

Nasıl Başvuracağım?

Yazarlık pozisyonuna başvurmak için, lütfen kısa bir biyografinizi, fotoğrafınızı (JPG, GIF, PNG, BMP) ve örnek yazınızı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-posta adresine iletiniz. Tüm başvurular özenle değerlendirilecektir. Tombul Bebek başvuruları kabul etmeme hakkı saklıdır.

Sık Sorulan Sorular

Tombul Bebek internet sitesinde yazmak bana ne gibi fayda sağlar?

Tombul Bebek, tüm yazarların birbirleriyle sürekli bir iletişim içinde olduğu, esnek ve yapıcı bir çalışma ortamıdır.

Tombul Bebek, yazarlarının ilgi alanı içindeki çalışmalarına tanıtım anlamında destek olmaktadır. Yazarların bloglarının ya da çalışmalarının tanıtımı yapılmaktadır.

Tombul Bebek, yazarlığını geliştirmek isteyenler için bir okul niteliği taşımaktadır.

Kariyer olanağı amacıyla yönetim ekibine katılanlara iş referansı da verilmektedir.

Sürekli artan yüksek okur sayısı ve kaliteli okur profiliyle Tombul Bebek, yazar ve uzmanları için reklam ve prestij olmaktadır.

Tombul Bebek yazar kadrosunda bulunmak, kadınlarımızın uyanışını sağlama görevine ortak olmak, hayır işi yapmak anlamına gelmektedir.

Uzmanlar Tombul Bebek’e katkıda bulunurken gündemi bilimsel güncellemeleri yakından takip etme ve annelerin nabzını yoklama şansını bulurlar.

Tombul Bebek internet sitesinde yayınlanan yazıların telifi kime aittir?

Tombul Bebek internet sitesinde bir isim adı altında yayınlanan yazıların telifi yazarlarına aittir. Diğer her türlü yazı ve içeriğin telifi Tombul Bebek’e aittir. Tombul Bebek, bünyesinde yayınlanmış yazıları sonradan istediği mecralarda tamamen veya kısmen, kaynak göstererek kullanma hakkında sahiptir.

Önceden başka mecralarda yayınlanmış yazılarımı Tombul Bebek internet sitesinde yayınlayabilir miyim?

Tombul Bebek’in internet sitesinde önceden başka mecralarda yayınlanmış yazılarınızı yayınlıyoruz.

Tombul Bebek internet sitesinde yayınlanması amacıyla gönderdiğim yazılarımı başka mecralarda kullanılabilir miyim?

Yazarlar Tombul Bebek internet sitesinde yayınladıkları yazıları başka mecralarda yayınlamak istiyorsa, Tombul Bebek internet sitesinde yayınlandığı tarihten itibaren 1 hafta beklemeyi taahhüt eder. Yazar, Tombul Bebek internet sitesindeki yazısının sadece ilk paragrafını kullanıp Tombul Bebek internet sitesine link verebilir.

Yazarlık koşullarını sağlayabileceğimden emin değilim. Başka seçenekler var mı?

Yazarlık koşullarını sağlayamayacağınızı düşünüyor, ancak yine de Tombul Bebek internet sitesine yazı göndermek istiyorsanız, konuk yazarlık seçeneği de sizin için uygun olabilir. Bu durumda yazılarınızın altında yine isminiz görünmekle beraber adınız  yazarlar listesinde yer almaz.

Bu iki seçenek hakkında bilgi almak için lütfen Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-posta adresinden iletişime geçiniz.

yazar yazi gonder

Site İçi Arama