Haberler :
"İçerdeki Çocuklara" Anaokulu -- "Anneleri cezaevinde olduğu için, parmaklıklar arasında yaşamak ..."
Anaokulu Döneminde Konuşma Yeteneği -- "Ana kucağından ilk defa ayrılmak, yeni ve bilmediği bir ortama uyum ..."
Anne, Baba ve Çocuklar Akıllı Telefon ve Tablet Uygulamasında Buluşuyor -- "Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefon ve tablet ..."
Anneler Gününün Tarihçesi -- "Anneler günü, bizleri dokuz ay karnında taşıyan ve belki de ölene ..."
Devletten Yeni Kürtaj Kararı! -- "Tür­ki­ye­’de ya­sak­la­nıp ..."
Dikkat! Bebeğiniz Beyin Felci Olmasın -- "Beyin felci; anne karnında, doğumda veya doğumdan sonraki erken ..."
Edebiyatla Yemek İç İçe -- "Bursa’nın yöresel lezzetlerini şık restoran konseptleri ile ..."
Eşten Organ Nakline İki Yıl Evlilik Şartı -- "Sağlık Bakanlığı, eşler arasında organ nakli için en az iki yıl ..."
Gezen Çocuk Festivali -- "İzmir Büyükşehir Belediyesi, Karşıyaka Belediyesinin katkıları ile ..."
Hasta Haklarınızı ve Sorumluluklarınızı Biliyor musunuz? -- "Hasta hakları, esas olarak insan hak ve değerlerinin sağlık ..."
Gelinlik seçimi

Gelinlik seçerken yardımcınız olacak önerileri bir araya topladık, hiçbir noktayı atlamamanız için hatırlatmalarda bulunmak istedik. Gelinlik seçmek "verdiğimiz en zor kararlar" listesinin üst sıralarında kesinlikle yer almalı! Gelinlik denerken yanımızda kimler olmalı, nelere dikkat edilmeli gibi birçok soruya sizin için cevap vermeye çalıştık.

Bütçenizi önceden belirleyin.

Gelinlik alışverişinizde gerçekleştireceğiniz ilk adım bütçenizi belirlemek olmalı. Hayalinizde bir gelinlik modeli olabilir ya da aklınızda hiçbir şey yokken gelinlik bakmaya başlayacak olabilirsiniz. Her iki şartta da bütçenizi belirlemek ve ona göre hareket etmek en mantıklısı olacaktır. Çünkü böylece dolaşacağınız gelinlikçilerde daha hedefe yönelik seçimler yapabilirsiniz, boş yere vakit kaybetmezsiniz.

Gelinliğin sadece etek kısmına odaklanmayın.

Gelinliğinizi hayal etmeye ilk başladığınız andan beri sadece etek kısmına odaklandığınızı biliyoruz. Duvağı şöyle olsun, kuyruğu böyle olsun derken üst kısmın biraz geri plana atıldığı aşikar Oysa herkesin gözüne ilk çarpacak yerin gelinliğin üst kısmı olduğunu unutmayın. Son yıllarda herkesin birer birer kapıldığı ve neredeyse aynı gözüktüğü straples gelinlik akımının biraz dışına çıkarak farklı kol modellerine şans verin. Ne olursa olsun fotoğraflarda en çok gözükecek üst kısmı ihmal etmeyin.

Fotoğraf makinenizi yanınızda taşıyın İlk denediği gelinlikte karar kılanları genelleme dışı bırakarak bu aşamada birçok gelinlik deneyeceğiniz konusunda sizi uyarmak isteriz. İçlerinden en beğendiklerinizin üzerinizdeki halini fotoğrafladığınızda daha sonra bakarak karar vermeyi kolaylaştırabilirsiniz. Bu arada fotoğraf çekiminden önce gittiğiniz butikten mutlaka izin almalısınız, bazıları bu konuya pek hoş yaklaşmayabilir.

En güvendiğiniz arkadaşınızı yanınızda götürün

Herkesin ideal bir alışveriş arkadaşı mutlaka vardır. Bu arkadaş, annemiz veya kardeşiniz de olabilir Onlar ne olursa olsun her zaman doğruyu söyleyeceklerine yemin etmiş gibidirler, yakışmayana yakışmadı deme cesaretine sahiptirler. Gelinlik denemelerinde o kişiyi yanınızdan ayırmamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Denemeleri doğru sutyenle yaptığınızdan emin olun

Sutyen seçimi yalnız gelinlik denemelerinde değil hayatınızın her anında önemli bir rol oynar. Yanlış sutyen seçimleriyle göğüslerinizi bastırıyor ya da büyük olan göğüslerinizi olduğundan daha da büyük gösteriyor olabilirsiniz. Gelinliğinizle birlikte giyeceğiniz sutyeni gelinliğe karar vermeden almak istemeyebilirsiniz, ama yine de göğüs yapınıza ve bedeninize uygun bir sutyenle denemeleri yapmakta fayda bulunmaktadır.

Farlı fikirlere açık olun

Gelinlik denemelerine asla diyerek başlamayın. Hayatta giymem dediğiniz veya askıda gözünüze hiç de hoş gelmeyen bir model hayallerinizin gelinliği olabilir. Bu yüzden yeni fikirlere kendinizi kapatmayın ve önerilere her zaman açık olun.

bigdata kurtarma

Hafta Hafta Gebelik

ünlülerin güzellik sırları

tüp bebek uygulamaları

En meşhur diyetler

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top