Haberler :
"İçerdeki Çocuklara" Anaokulu -- "Anneleri cezaevinde olduğu için, parmaklıklar arasında yaşamak ..."
Anaokulu Döneminde Konuşma Yeteneği -- "Ana kucağından ilk defa ayrılmak, yeni ve bilmediği bir ortama uyum ..."
Anne, Baba ve Çocuklar Akıllı Telefon ve Tablet Uygulamasında Buluşuyor -- "Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefon ve tablet ..."
Anneler Gününün Tarihçesi -- "Anneler günü, bizleri dokuz ay karnında taşıyan ve belki de ölene ..."
Devletten Yeni Kürtaj Kararı! -- "Tür­ki­ye­’de ya­sak­la­nıp ..."
Dikkat! Bebeğiniz Beyin Felci Olmasın -- "Beyin felci; anne karnında, doğumda veya doğumdan sonraki erken ..."
Edebiyatla Yemek İç İçe -- "Bursa’nın yöresel lezzetlerini şık restoran konseptleri ile ..."
Eşten Organ Nakline İki Yıl Evlilik Şartı -- "Sağlık Bakanlığı, eşler arasında organ nakli için en az iki yıl ..."
Gezen Çocuk Festivali -- "İzmir Büyükşehir Belediyesi, Karşıyaka Belediyesinin katkıları ile ..."
Hasta Haklarınızı ve Sorumluluklarınızı Biliyor musunuz? -- "Hasta hakları, esas olarak insan hak ve değerlerinin sağlık ..."

Kadına yönelik şiddet, toplumsal cinsiyet eşitsizliği temelinde oluşan ve kadının toplumsal olarak ikincil konumundan kaynaklanan fiziksel, psikolojik, cinsel ve ekonomik şiddeti ifade etmektedir.

Devamını oku...

Bir şirket konferans salonunda ter içinde sıranızın gelmesini bekliyorsunuz. Ve kuşkusuz, bu büyük danışmanlık işi için hassas biçimde rekabet olanağınızı ölçüyorsunuz. Sonra, bir kişi ayağa kalkıp sunumunu vermeye hazırlanıyor ve ahh! İşte bir kader anı.

Devamını oku...

Diğer mevsimlere göre kış aylarında daha çok kırılan, incelen ve kuruyan saçlar soğuk, rüzgâr gibi etkenlerden dolayı zamanla yıpranır. Mevsim değişikliklerinden de kaynaklanan bu yıpranmalar sonucu saçlar eksi parlaklığını kaybeder ve saç dibinde yer alan besleyici tabakanın etkisi giderek azalır. Bu nedenle kış aylarında saçlara daha fazla özen gösterilmeli ve gerekli bakımlar düzenli olarak uygulanmalıdır.

Devamını oku...

William Shakespeare "Kendimi her zaman mutlu hissederim. Neden biliyor musunuz ? Çünkü kimseden bir şey ummam. Beklentiler daima yaralar." demiş. Acaba bunu gerçekten yapabiliyor muydu, yoksa sadece yaşam tecrübesi bu yönde miydi bilemeyiz ama gerçekten yapabiliyorsa mutlu olmak için çok zorlanmadığı kesin.

Devamını oku...

Yerleşik iyileşme dönemleri ve kişisel bakım dönemleri içeren kişisel bir sağlıklı yaşam planı, kadınların stresi yönetmelerine ve sağlıklı yaşam değişiklikleri yapmaları için kendilerini güçlendirmelerine yardımcı olabilir.

Devamını oku...

Etrafınızda şimdiki aklım olsa, keşke gençken olsaydım diyen insanlar mutlaka vardır. Çok sık karşılaştığınız bu sözle. Geçmişteki hatalarını telafi etmek için mi soyluyorlar acaba, yoksa daha keyifli bir hayat için mi, daha sağlıklı yasamak için de olabilir, ya da değiştirmek istedikleri seçimler için..

Devamını oku...

 

Sürekli bir değişim ve gelişim içerisinde olan dünya, evlilik için ideal yaş nedir sorusuna sabit bir yaş aralığıyla cevap vermeyi mümkün kılmıyor. Bundan 10-20 yıl öncesine baktığımızda kültürümüzde evlilik yaşı neredeyse 18 yaş altını bulurken günümüzde kadın ya da erkeğin evlilik için ideal gördüğü yaş 24-30 yaş aralığını kapsıyor.

Devamını oku...

Evlenen çiftler kadar aile büyükleri de onların bir an önce çocuk sahibi olmasını bekler. En azından bizim toplumumuzdaki gelenek bu. Çiftlerse belirli nedenlerle çocuk yapmayı erteler.

Devamını oku...

bigdata kurtarma

Hafta Hafta Gebelik

ünlülerin güzellik sırları

tüp bebek uygulamaları

En meşhur diyetler

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top