Haberler :
"İçerdeki Çocuklara" Anaokulu -- "Anneleri cezaevinde olduğu için, parmaklıklar arasında yaşamak ..."
Anaokulu Döneminde Konuşma Yeteneği -- "Ana kucağından ilk defa ayrılmak, yeni ve bilmediği bir ortama uyum ..."
Anne, Baba ve Çocuklar Akıllı Telefon ve Tablet Uygulamasında Buluşuyor -- "Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefon ve tablet ..."
Anneler Gününün Tarihçesi -- "Anneler günü, bizleri dokuz ay karnında taşıyan ve belki de ölene ..."
Devletten Yeni Kürtaj Kararı! -- "Tür­ki­ye­’de ya­sak­la­nıp ya­sak­lan­ma­ya­ca­ğı bü­yük ..."
Dikkat! Bebeğiniz Beyin Felci Olmasın -- "Beyin felci; anne karnında, doğumda veya doğumdan sonraki erken ..."
Edebiyatla Yemek İç İçe -- "Bursa’nın yöresel lezzetlerini şık restoran konseptleri ile ..."
Eşten Organ Nakline İki Yıl Evlilik Şartı -- "Sağlık Bakanlığı, eşler arasında organ nakli için en az iki yıl ..."
Gezen Çocuk Festivali -- "İzmir Büyükşehir Belediyesi, Karşıyaka Belediyesinin katkıları ile ..."
Hasta Haklarınızı ve Sorumluluklarınızı Biliyor musunuz? -- "Hasta hakları, esas olarak insan hak ve değerlerinin sağlık ..."

Evinizde yaşamı kolaylaştıracak 49 pratik ve çok kolay öneri öğrenmeye ne dersiniz? İşte hayatınızı kolaylaştıracak pratik öneri ve tavsiyeler…

Devamını oku...

Nasıl bir halı almanız gerektiği, halıyı nasıl kullanmak istediğinize göre değişir. Eğer bir arka plan öğesi olarak ya da evinizin dekorasyonuna fon oluşturacak bir halı istiyorsanız, krem rengi, bej ve toprak renklerde halılar tercih edebilirsiniz.

Devamını oku...

Yapacağınız balık yemeğin lezzetli ve sağlıklı olması için balığın alınmasının ve saklanmasının çok iyi bilinmesi gerekir, çünkü kırmızı etlerde olduğu gibi uzun süre dinlendirilmeye ve terbiyeye gelmez.

Devamını oku...

Porselen takımlar her kadının yemek masasındaki hayalidir. Ancak çabuk kırılan ve pahalı bu malzemelerin kullanımı oldukça zordur. Porselen oldukça sağlıklı bir maddedir. Aynı zamanda estetik açısından da rakiplerinin önünde bulunur.

Devamını oku...

Bebeğinizin en güzel, en tatlı yılları sadece hafızanızda kalmasın. Vakidi ölümsüzleştiren fotoğraf kareleriyle o güzel anlarınızı saklayın. Fotoğrafları ister planlı ister plansız çekin şüphesiz çok güzel pozlar yakalayacaksınız. Ancak tüyolarımızla çok daha güzel kareler yakalamanız mümkün...

Devamını oku...

Plastik kullanımımızı azaltmamız gerektiği konusunda bütün uzmanlar hemfikir. Ancak plastikler öyle bir yer etmiş durumda ki hayatımızda kurtulmaya çalıştıkça başka bir formda yeniden karşımıza çıkıyorlar. Bu konuda alabileceğimiz bazı önlemler var.

Devamını oku...

İçinde yemek parçacıklarını yerinden söküp mideye gönderecek güçlü enzimler, güçlü bakteri öldürücü antibiyotiklere sahip doğal bir vücut sıvısı...Özellikle pek çoğumuzun çocukluk döneminde, büyük marifetlerinden habersizce bol bol harcadığımız; yine küçükken karşı mahallenin çocuklarını alt etmek için savaş aracı olarak kullandığımız bir sıvı... nam-ı diğer, tükürük...

Devamını oku...

bigdata kurtarma

Hafta Hafta Gebelik

ünlülerin güzellik sırları

tüp bebek uygulamaları

En meşhur diyetler

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top