Haberler :
"İçerdeki Çocuklara" Anaokulu -- "Anneleri cezaevinde olduğu için, parmaklıklar arasında yaşamak ..."
Anaokulu Döneminde Konuşma Yeteneği -- "Ana kucağından ilk defa ayrılmak, yeni ve bilmediği bir ortama uyum ..."
Anne, Baba ve Çocuklar Akıllı Telefon ve Tablet Uygulamasında Buluşuyor -- "Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefon ve tablet ..."
Anneler Gününün Tarihçesi -- "Anneler günü, bizleri dokuz ay karnında taşıyan ve belki de ölene ..."
Devletten Yeni Kürtaj Kararı! -- "Tür­ki­ye­’de ya­sak­la­nıp ..."
Dikkat! Bebeğiniz Beyin Felci Olmasın -- "Beyin felci; anne karnında, doğumda veya doğumdan sonraki erken ..."
Edebiyatla Yemek İç İçe -- "Bursa’nın yöresel lezzetlerini şık restoran konseptleri ile ..."
Eşten Organ Nakline İki Yıl Evlilik Şartı -- "Sağlık Bakanlığı, eşler arasında organ nakli için en az iki yıl ..."
Gezen Çocuk Festivali -- "İzmir Büyükşehir Belediyesi, Karşıyaka Belediyesinin katkıları ile ..."
Hasta Haklarınızı ve Sorumluluklarınızı Biliyor musunuz? -- "Hasta hakları, esas olarak insan hak ve değerlerinin sağlık ..."

Hem yemeklerde hem de kozmetik ürünlerde kullanılan Hindistan cevizi yağının, sağlık açısından cilt ve saçlar için birçok faydaları bulunmaktadır. Nemlendirme özelliği ile bilinen Hindistan cevizi yağının cilde ve saça faydaları arasında göz altı morlukları, lekeler, vücuttaki çatlaklar, saç kırılmaları ve egzama gibi sorunların giderilmesi gösterilebilir.

Devamını oku...

Cildimiz en değerli giysimizdir ve yaşamımızın her döneminde farklı bakım uygulamalarına ihtiyaç duyar. Güneşli güzel günlerin sona erdiği ve yavaş yavaş kışa hazırlandığımız şu günlerde, cildi mevsime özgü ani hava değişimlerine karşı güçlendirmek gerekir.

Devamını oku...

Göğüs küçültme, memenin boyutunu küçülten bir işlemdir. Orantısız büyük göğüsleri olan kişilerde boyun ağrısı, sırt ağrısı ve diğer fiziksel semptomlar görülebilir. Meme küçültme uygulanan kadınlar ameliyattan sonra fiziksel ve psikolojik yararları fark edebilimektedir.

Devamını oku...

Yüzümüzdeki en dikkat çeken yapılardan biri olan kulaklarımızın görünümü yüz estetiğinin en önemli tamamlayıcısıdır. Kulakta en sık görülen estetik bozukluk, halk arasında "kepçe kulak" veya "yelken kulak" diye adlandırılan şekil bozukluğudur.

Devamını oku...

Yüzde yaşlanmanın etkilerinin giderilmesinde güncel yaklaşım volümetrik yüz germe yöntemidir. Bu uygulamanın amacı; yüzün üst, orta ve alt bölgelerindeki kompartmanlara, germe ve dolgu ile gergin bir görünüm kazandırılmasıdır.

Devamını oku...

Saç dökülmesi erkek ve kadınlarda sık rastlanan bir rahatsızlıktır. Dış görüntünün ve önemli bir bölümünü oluşturan saçlardaki problemler hem fiziksel, hem psikolojik olarak rahatsızlık verir.

Devamını oku...

Yüz Germe - Face Lift (Rhytidectomy)

Kişilerde estetik amaçlı girişimlerin en sık uygulandığı bölge yüzdür. Her sabah uyanıp, aynaya baktığımızda ilk gördüğümüz kendi yüzümüz olup, ondaki değişikliklerin ilk farkına varan da kendimiz olmaktayız.

Devamını oku...

Yaz aylarında tatile gitmeden zayıflamaya ve formda kalmaya çalışanlar ya da tatilin verdiği rahatlıkla yemeğin ucunu fazla kaçıranlar olabilir. Fazla kilolardan kurtulmak ve daha sıkı bir görünüm elde etmek, bölgesel incelme uygulamaları ile mümkündür

Devamını oku...

Hafta Hafta Gebelik

Bebek İsimleri ve Anlamları

A B C Ç D E F
G H I İ J K L
M N O Ö P R S
Ş T U V V Y Z

ekrem culfa 2

sariyer logo

ünlülerin güzellik sırları

tüp bebek uygulamaları

En meşhur diyetler

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top