Haberler :
"İçerdeki Çocuklara" Anaokulu -- "Anneleri cezaevinde olduğu için, parmaklıklar arasında yaşamak ..."
Anaokulu Döneminde Konuşma Yeteneği -- "Ana kucağından ilk defa ayrılmak, yeni ve bilmediği bir ortama uyum ..."
Anne, Baba ve Çocuklar Akıllı Telefon ve Tablet Uygulamasında Buluşuyor -- "Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefon ve tablet ..."
Anneler Gününün Tarihçesi -- "Anneler günü, bizleri dokuz ay karnında taşıyan ve belki de ölene ..."
Devletten Yeni Kürtaj Kararı! -- "Tür­ki­ye­’de ya­sak­la­nıp ya­sak­lan­ma­ya­ca­ğı bü­yük ..."
Dikkat! Bebeğiniz Beyin Felci Olmasın -- "Beyin felci; anne karnında, doğumda veya doğumdan sonraki erken ..."
Edebiyatla Yemek İç İçe -- "Bursa’nın yöresel lezzetlerini şık restoran konseptleri ile ..."
Eşten Organ Nakline İki Yıl Evlilik Şartı -- "Sağlık Bakanlığı, eşler arasında organ nakli için en az iki yıl ..."
Gezen Çocuk Festivali -- "İzmir Büyükşehir Belediyesi, Karşıyaka Belediyesinin katkıları ile ..."
Hasta Haklarınızı ve Sorumluluklarınızı Biliyor musunuz? -- "Hasta hakları, esas olarak insan hak ve değerlerinin sağlık ..."

Kışın yaklaşmaya başladığımız şu günlerde, kimimiz hedeflediğimiz sağlıklı beslenme alışkanlıklarına ve hedef kiloya ulaşmış, kimimiz halen çabalamakta, kimilerimiz ise büyük ihtimalle yapamayacağını düşünerek vazgeçmiştir.

Devamını oku...

Akdeniz Diyetini kısaca zeytinyağı ağırlıklı ve az yağlı, posadan zengin, et tercihi olarak ise balık ağırlıklı bir diyet olarak tanımlayabiliriz. Ayrıntılarına baktığımızda ise doymuş yağdan (katı yağlar) fakir, sıvı yağ ağırlıklı (özellikle zeytinyağı), kızartmalardan uzak bir beslenme şeklidir.

Devamını oku...

Akupunktur'da asıl olan yaşam gücü (chi) nin aktığı varsayılan kanallar üzerindeki akupunktur noktalarının uyarılmasıdır. Bu uyarılar kulak ve vücutta altın, gümüş, çelik gibi metallerden yapılmış iğnelerle, lazer ışınları, elektrik akımları (elektrostimülasyon) ve noktaları ısıtma (moxibisyon)yardımıyla yapılır.

Devamını oku...

Yaz mevsimi yaklaşıyor ve herkes yavaş yavaş bir diyetin ucundan tutmaya başladı bile. Kimimiz fazla kilolarından uzman eşliğinde kurtulmayı tercih ederken, kimimizse çözümü arkadaşlarının önerdiği diyetlerde, şok diyetlerde veya kulaktan dolma bilgileri uygulamakta buluyor.

Devamını oku...

Çağın en büyük problemlerinden biri şişmanlık olunca popüler diyetlere de her zaman ve her yerde rastlamaya başladık. Herkesin elinde bir standart diyet! Uygulaması zor ve kişiye ise özel olmayan bu diyet programları ile amaca ulaşmak kolay gibi gözükse de kaybettiklerimiz kazandıklarımızdan fazla oluyor.

Devamını oku...

Baştan çıkarıcı gıdalardan uzak durmaya çalışarak kilo vermeye çalışsanız da; çoğu zaman bu lezzetlerin çekiciliğine kapılıp kilo vermeyi bir süre daha ertelemek zorunda kalabilirsiniz…

Devamını oku...

Gazete, dergi ve kitaplarda yer alan zayıflama diyetleri işe yarar mı?

Bu tip diyetler herkesin klinik tablosunu aynı kabul eden genel diyetlerdir. Uygulayacağınız diyet size özel olduğunda başarı şansınız daha yüksek olacaktır. Öncelikle kan tahlilleriniz yapılmalı ve bununla hem kilolu olmanıza metabolik bir sebep varsa ortaya çıkarılmalı, hem de diyetinizin içeriği bu sonuçlara göre belirlenmelidir.

Devamını oku...

Diyette olmak çoğunlukla sadece fikir olarak bile yorucu bir şeydir. Uğruna acı çektiğiniz bu süreci başarıyla sonuca ulaştırmak için verdiğimiz 4 önemli ipucunu dikkatle inceleyin... İstediğiniz kadar süsleyin...

Devamını oku...

bigdata kurtarma

Hafta Hafta Gebelik

ünlülerin güzellik sırları

tüp bebek uygulamaları

En meşhur diyetler

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top