Haberler :
"İçerdeki Çocuklara" Anaokulu -- "Anneleri cezaevinde olduğu için, parmaklıklar arasında yaşamak ..."
Anaokulu Döneminde Konuşma Yeteneği -- "Ana kucağından ilk defa ayrılmak, yeni ve bilmediği bir ortama uyum ..."
Anne, Baba ve Çocuklar Akıllı Telefon ve Tablet Uygulamasında Buluşuyor -- "Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefon ve tablet ..."
Anneler Gününün Tarihçesi -- "Anneler günü, bizleri dokuz ay karnında taşıyan ve belki de ölene ..."
Devletten Yeni Kürtaj Kararı! -- "Tür­ki­ye­’de ya­sak­la­nıp ya­sak­lan­ma­ya­ca­ğı bü­yük ..."
Dikkat! Bebeğiniz Beyin Felci Olmasın -- "Beyin felci; anne karnında, doğumda veya doğumdan sonraki erken ..."
Edebiyatla Yemek İç İçe -- "Bursa’nın yöresel lezzetlerini şık restoran konseptleri ile ..."
Eşten Organ Nakline İki Yıl Evlilik Şartı -- "Sağlık Bakanlığı, eşler arasında organ nakli için en az iki yıl ..."
Gezen Çocuk Festivali -- "İzmir Büyükşehir Belediyesi, Karşıyaka Belediyesinin katkıları ile ..."
Hasta Haklarınızı ve Sorumluluklarınızı Biliyor musunuz? -- "Hasta hakları, esas olarak insan hak ve değerlerinin sağlık ..."
Oto Koltukları Bebeklerinizin Hayatını Kurtarır

Karayollarının Trafik Yönetmeliği gereğince ağırlığı 36 kg altında ve boyu 150 santimden kısa olan çocuklar için oto güvenlik koltuklarının ve çocuk bağlama sistemlerinin kullanımı zorunlu olan ekipmanlarında başında geliyor.

Bebek oto koltukları, araç içinde konumlandırılarak, çocukların kilosu ile sınıflandırılır. Otomobil koltukları araç içinde kurulum konumuna göre 4 gruba ayrılır.

Geriye dönük otomobil koltukları; Bunlar bebeklerin omurgalarını, boyunlarını ve kafalarını korumak amaçlı özel olarak üretilmiştir. 0 ve 0+ kilo grubuna göre uzun yolculuklarda bebeğinizin oturduğu konumda oldukça güvenli şekilde tutunmasını amaçlamış ve darbe emici olan iç aksama sahiptir. Dahili olarak 5 nokta kemer sistemi bulunur.

İleriye dönük otomobil koltukları: Bunlar bebeklerin büyümesi ile 1, 2 ve 3 uygun ağırlık grubuna göre üretilmiştir. Beş noktalı kemer sistemi ve darbe koruması ile bebeğinizin oturmuş olduğu yerde sabit kalmasını olanak verir.

Çift yönlü oto koltukları: Bu bebek araba koltuğu uzun süreli kullanım avantajı sağlamaktadır. Çift yönlü koltuklar bebeklerin belli bir yaşın üstüne çıkması ile beraber ileriye dönük olarak kullanılabilmektedir. 0, 0 +, 1 ağırlık grupları göz önünde tutularak üretilmiştir. Ebeveynler tarafından, bebeklerin güvenli yolculukları adına tercih edilen bu ürünlerin, tek dezavantajı ek bir tabana veya bir taşıma kulpuna sahip olmamalarıdır.

 

 

 

Booster oto koltuğu: Bebeğin büyümesine bağlı olaraktan bir sonraki aşaması yükseltici olan güvenlik aparatıdır. 4 ile 6 yaş aralığındaki çocuklar için kullanılan bu apparat, çocukların oturma pozisyonunu yükseltmeleri için dizayn edilmiştir. Güvenlik ise aracın sabitleme işlemi olan emniyet kemeri ile sağlanmaktadır.

Otomobil koltuğunda kullanılacak olan tüm materyallerin pamuk olması ve terlemeyi önlemesi, ayrıca ürünlerin kılıflarının çamaşır makinesinde yıkanabiliyor olması, bebek oto koltuğu satın almayı planlayan aileler için önemli bir tercih sebebi olabilir. Üründe bulunan güvenlik detayları çocuğunuzun ve bebeğinizin kilosu ve boyuna göre ayarlanmaktadır.

Bebeğinizin uyku esnasında baş kısmının öne düşmemesi için eğim açısı doğru şekilde ayarlanmalıdır. Bu belirlemeyi ürün kurulumu yapıldıktan sonra, bağlantı noktalarından kontrol etmeniz gerekir.

Güvenliğin ön planda olduğu, bebek oto koltukları, markalara göre fiyat değişikliği göstermektedir. Media Markt bebek oto koltuğu fiyatları, taksit avantajları ile birlikte sizlere, bebek ve çocuklarınızın güvenli ve keyifli yolcuğunun anahtarını veriyor.

bigdata kurtarma

Hafta Hafta Gebelik

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top