Haberler :
"İçerdeki Çocuklara" Anaokulu -- "Anneleri cezaevinde olduğu için, parmaklıklar arasında yaşamak ..."
Anaokulu Döneminde Konuşma Yeteneği -- "Ana kucağından ilk defa ayrılmak, yeni ve bilmediği bir ortama uyum ..."
Anne, Baba ve Çocuklar Akıllı Telefon ve Tablet Uygulamasında Buluşuyor -- "Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefon ve tablet ..."
Anneler Gününün Tarihçesi -- "Anneler günü, bizleri dokuz ay karnında taşıyan ve belki de ölene ..."
Devletten Yeni Kürtaj Kararı! -- "Tür­ki­ye­’de ya­sak­la­nıp ya­sak­lan­ma­ya­ca­ğı bü­yük ..."
Dikkat! Bebeğiniz Beyin Felci Olmasın -- "Beyin felci; anne karnında, doğumda veya doğumdan sonraki erken ..."
Edebiyatla Yemek İç İçe -- "Bursa’nın yöresel lezzetlerini şık restoran konseptleri ile ..."
Eşten Organ Nakline İki Yıl Evlilik Şartı -- "Sağlık Bakanlığı, eşler arasında organ nakli için en az iki yıl ..."
Gezen Çocuk Festivali -- "İzmir Büyükşehir Belediyesi, Karşıyaka Belediyesinin katkıları ile ..."
Hasta Haklarınızı ve Sorumluluklarınızı Biliyor musunuz? -- "Hasta hakları, esas olarak insan hak ve değerlerinin sağlık ..."

Romatizma, kelime olarak eski Yunan kökenli olup eklemlerde kötü özellikli iltihaplı sıvı birikmesi için kullanılır. Romatizmal hastalıklar MÖ.8000 yılından beri bilinir ama aydınlığa kavuşması son 20-25 yılı bulmuştur.

Devamını oku...

Cilt kızarıklığının çeşitli sebepleri vardır. Açık tenli kişilerde daha yüksek oranda görülen bu durumun kılcal damarların yüzeye yakın olması ve hızlanmış kan dolaşımıyla ilgili olduğu söylenebilir.

Devamını oku...

Sedef hastalığı, kronik-iltihaplı bir deri hastalığıdır. Genelde kendini kızarık, pullu ve sık kaşınan deri bölgeleri biçiminde, diğer adıyla plakalar biçiminde gösterir. Bunlar çevredeki deriyle karşılaştırıldığında, kalınlaşmış ve belirgin bir şekilde bunlardan farklılaşmış olur.

Devamını oku...

Depresyon için alternatif terapi, diyet ve egzersizden zihinsel kondisyon ve yaşam tarzı değişikliklerine kadar her şeyi içeren çeşitli disiplinleri kapsar.

Devamını oku...

Gün ışığı ve açık havadan kapalı ortamlara giriş çıkışlarla ışık değişimlerinin yoğun olduğu bu günlerde fotokromik camlar gözler için teknolojik bir çözüm olarak öne çıkıyor. Yazın gelmesi ile birlikte açık havada gün ve güneş ışığı gözleri yorarken, yoğun ışıktan kapalı ortamlara geçişlerde ışık yoğunluğunun azalması ile gözlerde kasılma ve yorgunluklar oluşuyor.

Devamını oku...

Göz kapakları yaşlanır ve elastikiyetini kaybederek üst kapakların aşağı düşmesine ve gözlerin altındaki torbalara neden olur. Blefaroplasti, aşırı deri, kas ve yağ dokusunu gideren bir ameliyattır. Esas olarak kozmetiktir ancak genel görüntünün iyileştirilmesinde yardımcı olabilir.

Devamını oku...

Vücutta hiçbir faydalı işlevi bulunmayan toksinler, halsizlik, metabolizmanın yavaşlaması ve depresyon hissinin artması gibi birçok sorunlara neden olan zararlı maddelerdir. Bu nedenle vücuda hiçbir olumlu etkisi olmayan bu zararlı maddelerin atılması gerekir.

Devamını oku...

Brakiterapi, kanser hücrelerini öldürmek için hastanın vücuduna yerleştirilen radyoaktif kaynakların kullanılmasıdır. Kelime iki Yunanca kelime, brachy (kısa mesafe) ve terapi (tedavi) birleşiminden gelmektedir.

Devamını oku...

bigdata kurtarma

Hafta Hafta Gebelik

ünlülerin güzellik sırları

tüp bebek uygulamaları

En meşhur diyetler

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top